Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

Nauczyciel języka angielskiego - praca w CHINACH

Informacje ogólne

Numer oferty: Oferta ważna: od 2018-02-27 do 2018-06-30
Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego Branża EDUKACJA
Nazwa zawodu: Nauczyciel języka angielskiego - praca w CHINACH Kod zawodu: 233008
Miejsce pracy: Lublin, powiat m. Lublin, gmina Lublin, woj. LUBELSKIE
Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: Gwarantujemy wysokie zarobki. Oferujemy zatrudnienie na dwuletnim kontrakcie w szkole w Chinach, gdzie uczą się dzieci w wieku 6 do 18 lat. Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie i posiłki. Wakacje - po roku pracy. Praca to 8 godzin, 5 dni w tygodniu. Ewentualne nadgodziny są dodatkowo płatne. Miesieczne wynagrodzenie od 5000 zł nawet do 8100 zł - wszystko zależy od rozmowy rekrutacyjnej i doświadczenia kandydata.
Wykształcenie:
  • Wyższe
Języki obce: angielski(biegły)
Wymagane doświadczenie: tak
Uprawnienia:
  • CERTYFIKAT TESOL lub CELTA
Wynagrodzenie: 7000.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy:
Miejsce pracy: 20-09 Lublin (gm. Lublin, woj. LUBELSKIE)
ul.Witolda Chodźki 19/5 P
Wynagrodzenie brutto: 7000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób aplikowania

Wymagane dokumenty: CV należy przesłać na adres e-mail pracodawcy katherine.liemg@gmail.com
Język składania aplikacji: polski
Osoba do kontaktu: katherine.liemg@gmail.com katherine.liemg@gmail.com
Adres e-mail: pokaż adres
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dane pracodawcy

Nazwa firmy: LIN´ S INTERNATIONAL EDUCATION MANAGEMENT GROUP SP Z O O
Mapa dojazdu