Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

Dostawca potraw

Informacje ogólne

Numer oferty: StPr/17/1610 Oferta ważna: od 2017-11-10 do 2017-11-24
Stanowisko: Dostawca potraw . .
Nazwa zawodu: Dostawca potraw Kod zawodu: 962103
Miejsce pracy: Września, powiat wrzesiński, gmina Września, woj. WIELKOPOLSKIE
Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: dostawca potraw
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Prawo jazdy kat. B
Wynagrodzenie: 2300.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy: 2017-11-13
Miejsce pracy: 62-300 Września
ul.Września
Wynagrodzenie brutto: 2300.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem ; Osoba do kontaktu: Dariusz Szymański Telefon: 607536712 w godz. 11.00-16.00 Adres e-mail: darekszymanski23@gmail.com
Język składania aplikacji: polski
Adres: Kolejowa 78
62-600 Koło, Polska
Osoba do kontaktu: Dariusz Szymański
Telefon: 607536712
Adres e-mail: pokaż adres
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dane pracodawcy

Nazwa firmy: Pizzeria K-2
Mapa dojazdu