Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

Operator koparki

Informacje ogólne

Numer oferty: StPr/17/1334 Oferta ważna: od 2017-09-05 do 2017-10-05
Stanowisko: Operator koparki . .
Nazwa zawodu: Operator koparki Kod zawodu: 834205
Miejsce pracy: Podstolice, powiat wrzesiński, gmina Nekla, woj. WIELKOPOLSKIE
Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Ilość miejsc: 2
Zakres obowiązków: wykonywanie powierzonych zadań - prace na koparce na budowie prowadzonej przez firmę
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: uprawnienia do pracy na koparce o pojemności 0,8 do 1,2 m3
Wynagrodzenie: 22.00 PLN
System wynagrodzenia:

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy: 2017-09-05
Miejsce pracy: 62-330 Podstolice
ul.Podstolice
Wynagrodzenie brutto: 22.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: Zmianowość: nie dotyczy
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny z Panem Jerzy Janeczek nr 60677701
Język składania aplikacji: polski
Adres: Podstolice
62-330 Podstolice, Polska
Osoba do kontaktu: Jerzy Janeczek
Telefon: 606747701
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dane pracodawcy

Nazwa firmy: PROJEKT-BUD Sp. z o. o.
Mapa dojazdu