Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

Robotnik budowlany

Informacje ogólne

Numer oferty: StPr/17/0450 Oferta ważna: od 2017-03-17 do 2017-03-31
Stanowisko: Robotnik budowlany . .
Nazwa zawodu: Robotnik budowlany Kod zawodu: 712990
Miejsce pracy: Września, powiat wrzesiński, gmina Września, woj. WIELKOPOLSKIE
Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Ilość miejsc: 2
Zakres obowiązków: Prace remontowo-budowlane, wykończenia, stawianie ścianek działowych, pomoc przy hydroizolacji
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Umiejętności i doświadczenie: Preferowane doświadczenie, możliwość douczenia.
Wynagrodzenie: 2000.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy: 2017-03-18
Miejsce pracy: 62-300 Września
ul.LEGII WRZESIŃSKIEJ 25
Wynagrodzenie brutto: 2000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Osoba do kontaktu: Andrzej Mielcarek Telefon: 723517593 Adres e-mail: malgorzata.zuczek@gmail.com
Język składania aplikacji: polski
Adres: LEGII WRZESIŃSKIEJ 25
62-300 Września, Polska
Osoba do kontaktu: Andrzej Mielcarek
Telefon: 723517593
Adres e-mail: pokaż adres
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dane pracodawcy

Nazwa firmy: PROF-ART MAŁGORZATA ŻUCZEK
Mapa dojazdu