Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

pracownik magazynowy

Informacje ogólne

Numer oferty: StPr/17/0028 Oferta ważna: od 2017-01-11 do 2017-06-30
Stanowisko: pracownik magazynowy . .
Nazwa zawodu: pracownik magazynowy Kod zawodu: 432103
Miejsce pracy: Białężyce, powiat wrzesiński, gmina Września, woj. WIELKOPOLSKIE
Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Ilość miejsc: 50
Zakres obowiązków: Wykonywanie operacji magazynowych, takich jak: rozłożenie towaru, kompletacja komponentów wg zamówień produkcyjnych, dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, segregacja opakowań, udział w inwentaryzacjach, przepakowywanie części z opakowań zastępczych do opakowań właściwych, przekładanie pojemników na taśmę transportową lub ich zdejmowanie z taśmy i układanie na paletach.
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Wykszt. min. podstawowe, Doświadczenie w pracy na magazynie, Umiejętność obsługi skanera będzie mile widziana, Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
Wynagrodzenie: 2300.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy: 2017-01-11
Miejsce pracy: 62-300 Białężyce
ul.Białężyce 100
Wynagrodzenie brutto: 2300.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres email. Kontakt z pracodawcą: Skibińska Monika Natalia Florkowska Przybylska tel. 539 985 744 tel. 882 916 581 email.: rekrutacja.wrzesnia@dhl.com
Język składania aplikacji: polski
Adres: Białężyce 100
62-300 Białężyce, Polska
Osoba do kontaktu: Natalia FlorkowskaPrzybylska Skibińska Monika
Telefon: 539 985 744, 882 916 581
Adres e-mail: pokaż adres
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dane pracodawcy

Nazwa firmy: DHL Supply ChainPoland Sp. z o.o.
Mapa dojazdu