Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

Sprzedawca

Informacje ogólne

Numer oferty: StPr/17/0273 Oferta ważna: od 2017-02-23 do 2017-03-31
Stanowisko: Sprzedawca . .
Nazwa zawodu: Sprzedawca Kod zawodu: 522301
Miejsce pracy: Nekla, powiat wrzesiński, gmina Nekla, woj. WIELKOPOLSKIE
Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, pielęgnacja roślin, dbanie o systematyczne zatowarowanie
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Mile widziana znajomość roślin lub chęć zdobycia wiedzy o tematyce dotyczącej ogrodnictwa, roślin ozdobnych
Wynagrodzenie: 2000.00 PLN
System wynagrodzenia:

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy: 2017-03-20
Miejsce pracy: 62-330 Nekla
ul.WIOSNY LUDÓW 6
Wynagrodzenie brutto: 2000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: Zmianowość: nie dotyczy
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać elektronicznie na adres green.art.ak@gmail.com
Język składania aplikacji: polski
Adres: WIOSNY LUDÓW 6
62-330 Nekla, Polska
Osoba do kontaktu: Marta Kubiak
Telefon: 607253528
Adres e-mail: pokaż adres
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dane pracodawcy

Nazwa firmy: Green Art Architektura Krajobrazu Marta Kubiak
Mapa dojazdu